10 марта / 2022

Mūsdienīgs viesistabas dizains

Viesistaba ir vissvarīgākā telpa. Šeit mēs pulcējamies ar draugiem un ģimeni, šeit arī atpūšamies.  Viesistabas dizains ir ārkārtīgi svarīgs un tam ir jāatbilst saimnieka uzskatiem.  Tajā pašā laikā, tas tiek ņemts par pamatu visu pārējo mājas telpu projektēšanai.  Viesistabas stila izvēlē galvenais ir jūsu komforts un funkcionalitāte. Mēs esam apkopojuši jums ieteikumus viesistabas iekārtošanai un sagatavojuši nelielu ekskursiju par visām mūsdienīga dizaina krāsām un stiliem. 

Viesistabas iekārtojums:  ko izvietot.

Viesistabas stilam jāatbilst telpas mērķim. Šī ir vieta saziņai, radu un draugu satikšanās vieta, tāpēc ir svarīgi, lai viesistaba būtu ērta ikvienam. Lieta, kas šeit nepieciešama ir dīvāns. Vēlams, lai tas būtu pietiekami liels. Pat tad, ja savā dzīvoklī jūs neaicināt daudz cilvēku, bet periodiski  uzņemat vienu vai divus draugus, viesistabas dīvāns būs piemērots kā papildu guļamvieta.

Šeit ir labi ievietot arī televizoru un multivides statīvu. Tātad, jūs varat atpūsties viesistabā, skatoties iecienītākās pārraides vai filmas. Kafijas galdiņš ir arī nepieciešams jebkurā viesistabā.

Interneta veikals Meko.by palīdzēs jums izvēlēties visu nepieciešamāko, ieskatieties mūsu katalogā - tur pastāvīgi parādās mēbeles viesistabām no jaunajām kolekcijām un jebkuram pieprasījumam.

Viesistabas krāsu tendences

  1. Balta krāsa. Tā bija un paliek populārākā krāsa. Baltu bieži izmanto ar tumšiem toņiem, lai radītu akcentus. Piemēram, lai sadalītu telpu dažādās zonās.
  2. Melna krāsa. Šī krāsa ir ļoti populāra arī mūsdienu dizainā. Melna krāsa pareizi lietojot, rada telpā unikālu atmosfēru. To var arī apvienot ar citām krāsām. Tomēr jums jābūt uzmanīgiem ar to - nav ieteicams griestus krāsot melnus, izmantot melno krāsu mazās telpās un, ja lietojat, nodrošiniet viesistabu ar maksimālo gaismas daudzumu.
  3. Pelēks. Dizaineri bieži dod priekšroku tumšākiem toņiem. Starp citu, tie labi uzsver melnu krāsu.
  4. Zaļa krāsa – viena no iecienītākajām krāsām mūsdienīgu viesistabu dizainā. Vēlamākie toņi: meža krāsu un zāļu krāsu.
  5. Zils. Tumšākie toņi ir atkal vadībā. Tie tiek izmantoti gan viesistabas noformēšanā, gan mēbelēs.

Dizaina krāsa ir tā, kas var iepriecināt un uzlādēt vai gluži pretēji, nomākt. Izvēloties, esiet uzmanīgi.

Mūsdienīgi viesistabas dizaina stili:

Loft

Īsts līderis populārāko dizaina stilu reitingā. To izvēlas jauniešu pārstāvji, vecpuiši un precēti pāri. Galvenās lofta atšķirīgās iezīmes ir pliks ķieģeļu mūris un augstie griesti. Šis stils ir labāk piemērots tiem, kam nepatīk krasu dažādība, bet dod priekšroku taupībai.

Etniskais stils

Šis dizains ir paredzēts patiesiem dabīgu materiālu un spilgtu krāsu cienītājiem. Etniskajā stilā dominē koks un akmens, visur ir ornamenti un bagātīgas krāsas, neparasti elementi no dažādu tautu kultūras.

Minimālisms

Šī tendence pēdējā laikā ir izmantota visur. Stila galvenais vēstījums ir noņemt visas nevajadzīgas lietas un dzīve kļūs vieglāka. Ja jums patīk, kad viss ir savās vietās un esat gatavi uzturēt šo kārtību, izvēlieties minimālismu.

Stilu sajaukšana

Pēdējā laikā ir vērojama stilu jaukšanas tendence, kad hi-tech neuzkrītoši saplūst loftā, kantri  - klasiskajā stilā. Sajaukt stilus nav tik vienkārši – pastāv risks kļūdīties. Bet šī ir jūsu māja un tikai jūs izlemjat, kur stāvēs dīvāns, galds un kā tie izskatīsies. Mēs piedāvāsim pāris noteikumus, lai samazinātu kļūdu risku.

Kā noformēt nelielu viesistabu

  1. Mazāk mēbeļu, vairāk gaismas. Piekariet gaišus aizkarus, atbrīvojieties no nevajadzīgas kumodes un milzīga skapja – minimālisms šeit ir visu izsaka.
  2. Izvēlieties vienkāršu formu mēbeles. Tātad, telpa tiks izmantota ar maksimālu labumu un vizuāli paplašināsies.
  3. Izmantojiet vienu krāsu uz sienām, vēlams gaišas krāsas. Viesistabas dizains gaišos toņos rada plašuma iespaidu.

Labākie stili ierobežotām telpām ir minimālisms, loft, moderns.

Kā noformēt lielu viesistabu

  1. Sadaliet telpu. Lielu viesistabu var sadalīt divās vai trīs darba zonās. To var izdarīt ar nelielu dekoratīvu starpsienu pie sienas, ar krāsu, ar pareizu mēbeļu izvietojumu vai ar gaismu.
  2. Nepārspīlējiet ar krāsām. Vairākas krāsas ir labas, taču tām jābūt ne vairāk kā 2-3.

Labākie stili lielai telpai: Provansa, klasiskais stils, neoklasicisms, hi-tech.

 

Lai kādu viesistabas kārtošanu jūs izvelētos, mēs palīdzēsim to iekārtot atbilstoši jaunākajām tendencēm. Katalogā ir mēbeles jebkuram pieprasījumam, konsultanti palīdzēs izvēlēties nepieciešamāko.